Doruk İnovasyon Yapı İnşaat

Hakkımızda

Betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahip Doruk İnovasyon Yapı İnşaat olarak, Bina teknolojilerinin hızla gelişmesi sonucu, mekanik sistemlerin taahut islerinin, profesyonel firmalar tarafından yürütülmesi gerekliliği oluşmuştur.
Bu gereklilik üzerine Doruk İnovasyon Yapı İnşaat; İnşaat sektöründe verilen tüm hizmetlerde güçlü kadrosu ile betonarme yapılar ile birlikte ısıtma¸ soğutma¸ havalandırma¸ mekanik tesisat ve yangın söndürme sistemleri uygulamalarında, kurucusunun ulusal ve uluslararası projelerdeki edinmiş olduğu tecrübeler ısığında hizmet vermek amacı ile hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, endüstiriyel tesisler vb. tüm projelerin taahhüdünü yerine getirmek üzere 2018 yılında uygulama ve danışmanlık faaliyetlerine başlamıştır.
İşbirliği yapmaktan ve mekanik projelerinize hizmet ve çözüm üretmekten mutluluk duyacağımızı belirterek birlikte çalışmak dileklerimizle…

VİZYONUMUZ

Daha kaliteli bir yasam sunmak ve müşterilerinin ilk tercihi olmak için, dinamik ve alanındaki tecrübeli kadrosu ve kurumsal kimliğinin felsefesi doğrultusunda yasal ve ahlaka uygun bir şekilde projelere değer katmaktır.

MİSYONUMUZ

Zorlu ve değişken piyasa koşullarında, teknoloji ve bilimden yararlanarak müşterimize uygun maliyette etkin ve hatasız çözümleri gözle görünür bir fark yaratarak, gerek Yurt içi, gerek Yurt dışında adından söz edilen ve güven duyulan bir mekanik taahhüt firmaları arasında yer almaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Doruk İnovasyon Yapı İnşaat, vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini, güvenirliğini ulusal ve uluslararası standartlara ve normlara uygunluğunu, müşteri memnuniyetinin ve başarının anahtarı olarak görmektedir.
Bu yüzden, yönetim politikalarını, çevreci yaklaşımıyla, ISO 9001 kalite yönetim sistemleri ve yapım metotları bir rehber olarak benimsenmiştir. Kalite uzun vadede odüllendirilen bir kazanım olmakla beraber projelerimizdeki övünç kaynağımızdır.

TİCARİ BİLGİLER

Ticari Ünvan
Doruk İnovasyon Yapı İnşaat Taah. San. ve Tic. LTD. ŞTİ.

Adres
Gülük Mah. Göllü Sk. No:7/29 Melikgazi/KAYSERİ/TURKİYE

Kayıtlı Vergi Dairesi
Mimar Sinan V.D

Kayıtlı Ticaret Odası
Adana Ticaret Odası

Ticaret Sicil Numarası
– / –

Vergi Numarası
310 099 3480

Mersis No.